Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

DAÜ-SEM'DEN KURS ALAN KTHY PERSONELİNE SERTİFİKALARI VERİLDİ

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) tarafından 6-10 Nisan 2009 tarihlerinde düzenlenen " Eğitimcinin Eğitimi " kursuna katılan Kıbrıs Türk Hava Yolları (KTHY) eğitmenleri, dün (7 Mayıs 2009) başarı sertifikalarını aldılar.

 
Kategori  Kategori : Güncel Olaylar
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 2386
Tarih  Tarih : 08 Mayıs 2009 14:41

  DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, bir süre önce Atina’da gerçekleştirilen “Eğitmen Eğitimi” kursuna katılarak bu alanda sertifika alan DAÜ Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Yeşim Kapsıl Çırak ve DAÜ Bilgi İşlem Merkezi Personeli Özlem Görkan Evre tarafından DAÜ-SEM adına verilen kurslarda,  KTHY’nın Kaptan Pilot, Kabin Amiri ve çeşitli alanlardaki müdürlerine, eğitim  gerçekleştirirken uyulması gereken yöntemler konusunda detaylı kurs verilmişti. Söz konusu kursa katılan ve başarı sertifikası almaya hak kazanan Neşet Sözer, Fikret Veysi, Ferdiye İmre, Havva Akdeniz, Naciye Kandili, İzber Bilge ve Mehmet Alibeyoğlu’na sertifikaları DAÜ Rektörlük Ofisi’nde DAÜ Rektör Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Arif Akkeleş, Rektörlük Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Bozer ve DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve DAÜ-SEM Koordinatörü Derviş Ekşici tarafından takdim edildi.  

  Sertifika toplantısında söz alan DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve DAÜ-SEM Koordinatörü Derviş Ekşici, bir eğitim kurumu olarak sadece öğrencilere değil, üniversite dışına da bilgilerini aktarmanın sosyal sorumlulukları olduğunu kaydetti. DAÜ-SEM’in ve tüm DAÜ’nün eğitim kadrosunun uluslararası düzeyde ve çok güçlü olduğunu ifade eden Ekşici, hedeflerinin her zaman dünyaya açılmak ve dünyayla yarışmak olduğunu da sözlerine ekledi.

  Sertifikalarını alan KTHY personeli ise verilen eğitimden çok memnun kaldıklarını, kendileri için çok faydalı bir kurs olduğunu ve bu kursta öğrendikleri bilgileri verecekleri eğitimlerde aktaracaklarını söylediler. DAÜ Rektör Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Arif Akkeleş de söz konusu kursa katılanları tebrik ederek, DAÜ ve KTHY arasındaki işbirliğinin gelişerek devam etmesi dileğinde bulundu. Konuşmaların ardından DAÜ Rektör Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Arif Akkeleş Rektörlük Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Bozer ve DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve DAÜ-SEM Koordinatörü Derviş Ekşici tarafından sertifikalar takdim edildi.

(08-Mayıs-2009)

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

Şehit Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel Kimdir? MHA
MHA

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi