Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama
KIBRIS POLİFONİK KOROLAR DERNEĞİ BAŞKAN İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

KIBRIS POLİFONİK KOROLAR DERNEĞİ BAŞKAN ...

Kıbrıs Polifonik Korolar Derneği (KPKD) Yönetim Kurulu Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter'i zi

LTB Heyeti kardeş belediyesi Gaziantep Büyükşehir’in davetlisi olarak Antep’teydi Kardeş şehir ilişkilerini güçlendirdiler

Lefkoşa Türk Belediyesi’ni temsilen bir heyet 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında 9. Antep Fıstığı Festivali’ne katıldı. LTB’nin kardeş belediyesi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak Gaziantep’te bulunan ve Lefkoşa Türk Belediyesi meclis üyesi ve Dış İlişkiler Komite Başkanı Ülkü Taşseven, meclis üyesi Sonuç Koyuncu ve Dış İlişkiler görevlisi İlkem Tunar’dan oluşan heyet Gaziantep’te çeşitli üst düzey temaslar yaptılar ve 9. Antep Fıstığı Festivali’ne katıldılar.

Harmancı, ABD Büyükelçiliği yetkilisi ile görüştü

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Lefkoşa Büyükelçiliği Siyasi İşler Sorumlu Yardımcısı Victor Marsh ile görüştü. LTB’de gerçekleşen görüşmede ABD Büyükelçiliği Siyasi İşler Sorumlu Yardımcısı Victor Marsh’ın yanı sıra elçilik görevlisi Murat Bülbülcü ‘de hazır bulundu.

“Engelsiz Yürekler” Kuzey Kıbrıs Turkcell ziyaretinde

Ankara’da TSK tarafından düzenlenen Zafer Kupası’nı yenilmeden kazanan Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takım sporcuları, Federasyon Başkanı, kupa ve plaketle birlikte Kuzey Kıbrıs Turkcell’e nezaket ziyaretinde bulundu.

BRT Yaz Oyunları kapsamında Cuma ve Pazartesi günü Bocce, Cumartesi günü ise Okçuluk yarışmaları yapılacak

BRT Yaz Oyunları kapsamında organize edilen BRT Bocce Kupası 26 Eylül Cuma, Okçuluk Kupası ise 27 Eylül Cumartesi yapılacak.

30 binek araç açık artırma ile satılacak

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ihtiyaç fazlası olan binek araçların satışından elde edilecek gelirle acil ihtiyaç olan ağır iş araçları almayı hedefliyor.

TELSİM’İN SON TEKNOLOJİ GÜNLERİ KAZANDIRIYOR TELSİM, VODAFONE SMART POWER 4’Ü ARMAĞAN ETTİ

Telsim, Kuzey Kıbrıs’ın dijital dönüşümüne liderlik etmek misyonuyla düzenlediği “Son Teknoloji Günleri”nde kazandırmaya devam ediyor. Etkinlik kapsamında dünyanın teknolojisini müşterileriyle buluşturan Telsim, “Son Teknoloji Günleri”ne katılanlar arasından yaptığı çekiliş sonucunda Zeki Cebeci’ye Vodafone Smart Power 4 hediye etti.

“DUR! O DAHA ÇOCUK” SEMİNERİ TELSİM’DEKİ ANNE VE BABALARA YÖNELİK DÜZENLENDİ

Telsim, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde düzenlediği “Dur! O Daha Çocuk” isimli semineri öğretmenlerin ardından Telsim’deki anne ve babalara yönelik olarak da düzenledi.

Anıl Kaya Birleşmiş Milletlerde gerçekleşen ‘Yüksek Seviye Barış Kültürü’ formuna katıldı.

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-Moon, BM 68.Genel Kurul Başkanı John Ashe, Nobel Barış ödülü sahibi Leymah Gbowee ve bir çok üst düzey konuşmacının yer aldığı form dünya genelinden yoğun katılımla gerçekleşti.

Ziyaret

12 Eylül 2014 Cuma günü İlçemize bağlı Kumyalı köyü muhtarı, ilkokul müdürü ve okul aile birliği başkanı kaymakamlığımızı ziyaret etmiştir.

2014 YILI BAŞARILI KADIN GİRİŞİMCİLER ÖDÜL TÖRENİ İÇİN ADAYLAR BELİRLENDİ

İş Kadınları Derneği'nin organize ettiği ve Telsim'in de sponsor olduğu 2014 Yılı Başarılı Kadın Girişimcileri Ödül Töreni projesinin hayata geçirilmesi için, Telsim ile İş Kadınları Derneği arasında imzalanan işbirliği protokolünün ardından biraraya gelen jüri üyeleri toplantılarına düzenli şekilde devam ediyor.

Gazimağusa Belediyesi

En Çok Okunan Haberler

Tüm Haberler »

Başkanlar

Şehit Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel Kimdir? MHA
MHA

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi